Fryderyk Festiwal 2024 – nowe ogłoszenie

Znamy kolejne nazwiska gwiazd Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2024.

Mocna hip-hopowa reprezentacja dołącza do line up’u Fryderyk Festiwal: Włodi, Chivas i bracia Kacperczyk. Obok Dody i Smolastego, Darii Zawiałow, Kwiatu Jabłoni, Vita Bambina, Kaśki Sochackiej, Mery Spolsky i Ralpha Kaminskiego, L.U.C.-a, Darii ze Śląska, Dawida Tyszkowskiego i Skubasa, Kasi Lins i Walusia, Oscara Cymsa i Carli Fernandes, Kathii, Franka Leena i Pauliny Przybysz oraz Doroty Miśkiewicz zobaczymy także: Margaret, KSU, grupę Carnal oraz Tomasza Ziętka, który wystąpi z Natalią Przybysz i Rosalie.

Bilety na trzydziestą, jubileuszową Galę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2024 są jeszcze dostępne.

Zobacz również: Paula Roma – Ta, co płonie z miłości – recenzja płyty

Jubileuszowa ceremonia wręczenia najważniejszych nagród muzycznych upłynie pod znakiem znakomitych duetów i kooperacji. Śląskie na ten jeden wieczór zamieni się w stolicę polskiej piosenki. ZPAV, główny organizator konkursu, wspólnie z producentem wydarzenia zadbał o to, by 22 marca 2024 r. miał swoje znaczące miejsce w historii Fryderyków. Ze sceny popłyną dźwięki przebojów ostatniego roku oraz trzech ostatnich dekad. Ponadto, popularne utwory będzie można usłyszeć w nowym wykonaniu. Podsumowując, Jubileuszowa Gala będzie kompilacją gatunków muzycznych i pokoleń, duety, których jeszcze na fryderykowej scenie nie widzieliśmy. To będzie koncert nad koncertami!

Uroczysta Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu odbędzie się 22 marca w PreZero Arena Gliwice.

Fot. główne: Fryderyk Festiwal 2024 / materiały prasowe

Katarzyna Mrożek

Umysł ścisły z artystyczną duszą, to połączenie sprawia, że ciężko za nią nadążyć. Ekonomistka, której pasja do muzyki jest tak ogromna, że stała się sposobem na życie. Jej serce przyspiesza, gdy słucha rockowego i alternatywnego grania. Najlepszy sposób na odpoczynek? Trening tańca nowoczesnego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze