Taylor Swift | The Eras Tour – film koncertowy od dziś w Disney+

Film koncertowy Taylor Swift | The Eras Tour prezentujący jedną z największych tras koncertowych 14-krotnej zwyciężczyni GRAMMY jest już dostępny na platformie Disney+. 

Film koncertowy Taylor Swift | The Eras Tour z bijącej światowe rekordy trasy koncertowej artystki dostępny po raz pierwszy w całości. Pojawia się w nim również utwór cardigan i cztery dodatkowe utwory akustyczne. Pokazywany w kinach film 14-krotnej laureatki nagrody GRAMMY, w reżyserii Sama Wrencha, zarobił ponad 260 milionów dolarów na całym świecie. Ten wynik czyni go najlepiej sprzedającym się filmem koncertowym wszech czasów.

Zobacz również: Ariana Grande – eternal sunshine – recenzja albumu

taylor swift
Fot. Materiał prasowy/Disney+

W wyjątkowym filmie The Eras Tour (Taylor’s version) dostępnym od dziś w Disney+, Taylor Swift opowiada swoją historię. Jedna z największych współczesnych ikon muzyki pop zabiera widzów w niezwykłą podróż po różnych etapach swojej imponującej kariery. Artystka wykonuje też utwory, które stworzyła na przestrzeni ostatnich 17 lat.

Fot. główna: Materiały prasowe/Disney+.

Anna Baluta

Dużo czyta, a jeszcze więcej ogląda, a na dodatek o tym pisze. Zwiedza światy fantasy i lubi kultowe sitcomy. Między serialami studiuje i poznaje amerykańską kulturę i popkulturę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze