Wiosna Miast, czyli nowy singiel Maćka Starnawskiego

Maciek Starnawski nie przestaje zaskakiwać. Niedawno wydał utwór Pani z Telefonu, wykonywany w duecie z Aleksandrą Radwan. Pierwszy dzień wiosny postanowił zaś przywitać kolejnym singlem – Wiosna miast, który opowiada o nowych nadziejach, napawając jednocześnie optymizmem. Tym razem artysta zainspirował się naturą, która po szarej, sennej zimie, odradza się i nabiera kolorów.

Najnowszy singiel Maćka Starnawskiego nawiązuje także do trudnej sytuacji społeczno-politycznej, w której każdy z nas może się znaleźć, bez względu na pochodzenie, wyznawane wartości. Mimo to, utwór jest przepełniony spokojem, daje ukojenie i… pozwala poczuć słońce oraz muśnięcia coraz
cieplejszego wiatru.

Zobacz również: Ariana Grande – eternal sunshine – recenzja albumu

Utwór powstał przy udziale wspaniałych muzyków: Daniela Kapustki, Macieja Matysiaka, Macieja Mąki, Adama Bieranowskiego oraz Jarosława „Yaro” Płocicy. Za tekst oraz muzykę odpowiada Maciek Starnawski.

Maciek Starnawski jest polskim wokalistą, chórzystą, muzykiem sesyjnym i multiinstrumentalistą, a na scenie muzycznej wspierał m.in. Krzysztofa Zalewskiego, Ralpha Kamińskiego czy Skubasa. Obecnie porusza serca słuchaczy autorskimi utworami, zapraszając ich do swojego świata. Wiosna Miast to kolejny singiel artysty. Do tej pory słuchacze mieli okazję poznać takie utwory jak: B, Spokój i dwa duety Pierdolety – z Natalią Grosiak z zespołu Mikromusic oraz Pani z Telefonu z Aleksandrą Radwan. Maciek Starnawski traktuje muzykę jako formę terapii i komunikacji. W swoich tekstach opowiada o indywidualnych przeżyciach, przez co stają się one bardzo intymne i szczere.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


Katarzyna Mrożek

Umysł ścisły z artystyczną duszą, to połączenie sprawia, że ciężko za nią nadążyć. Ekonomistka, której pasja do muzyki jest tak ogromna, że stała się sposobem na życie. Jej serce przyspiesza, gdy słucha rockowego i alternatywnego grania. Najlepszy sposób na odpoczynek? Trening tańca nowoczesnego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze