Nowe zdjęcia promocyjne filmu Wicked

Wicked to pierwsza z dwóch części na podstawie słynnego musicalu o tej samej nazwie. Po zachwycającym zwiastunie otrzymaliśmy zdjęcia przedstawiające bohaterów filmu.

Zachwycająca wizualnie produkcja Wicked budzi gorące zainteresowanie fanów kina. Pierwsza część musicalu pojawi się na dużym ekranie 27 listopada 2024 roku, a druga rok później. Odpowiedzialne za projekt studio Universal Pictures na łamach Vanity Fair udostępniło promocyjne zdjęcia postaci z filmu.

Zobacz również: Mean Girls – recenzja filmu. Meet the Plastics

Film Wicked opowie o wydarzeniach, które miały miejsce przed przybyciem Dorotki do krainy Oz. Historia przedstawi magiczną przyjaźń dwóch wiedźm: Elfaby, która stała się Złą Czarownicą Zachodu oraz Glindy. W głównych rolach występują Cynthia Erivo, Ariana Grande, Jonathan Bailey, Michelle Yeoh i Jeff Goldblum. Reżyserem obu części jest Jon M. Chu.

Źródło grafiki głównej: materiały promocyjne 

Agata Czajkowska

Studentka pierwszego roku kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Fascynuje ją slasher, produkcje found footage oraz włoski nurt giallo. W przyszłości planuje nadrobić filmy niemieckiego ekspresjonizmu czy franczyzę Universal Monsters. Od kilku lat interesuje się sezonem nagród. W wolnym czasie chodzi do kina, a także uczy się szwedzkiego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze