Black Sabbath ANNO DOMINI 1989-1995 box set z albumami ery z Tony Martinem

Na tę wiadomość fani Black Sabbath czekali od wielu lat. Płyt z ery zespołu z czasów gdy jego wokalistą był Tony Martin nie można kupić od dawna. 31 maja cztery płyty z tego okresu ukażą się w wersji box set z nowy masterem, a jedna z nich została na nowo zremasterowana przez samego Tonyego Iommiego.

Wytwórnia BMG postanowiła oddać cześć niezwykle płodnemu okresowi działania ojców chrzestnych heavy metalu, kiedy wokalistą zespołu był Tony Martin i podsumować go w nowym wydaniu – kolekcji, która zawiera cztery albumy z tego okresu.

Zamów box w przedsprzedaży.

Wszystkie z tych albumów zniknęły ze sklepów wiele lat temu. Box set ANNO DOMINI 1989-1995 będzie dostępny dzięki BMG od 31 maja 2024 w wersjach 4 winylowym i 4 CD. Wydawnictwo zawierać będzie zremasterowane albumy: Headless Cross (1989), Tyr (1990) i Cross Purposes (1994) oraz nową wersję albumu Forbidden (1995), którego nowy mix wykonał Tony Iommi specjalnie na tą okazję.

W boxie ANNO DOMINI kilka albumów ukaże się po raz pierwszy na winylu, natomiast w wersji CD będą dodatkowe utwory: Cloak & Dagger pochodzący ze strony B singla Headless Cross, oraz utwory, które wcześniej pojawiły się jako utwory dodatkowe na japońskich wersjach albumów: What’s The Use z Cross Purposes i Loser Gets It All z Forbidden. Poza muzyką, w box secie znajdzie się obszerna książeczka okładkowa ze zdjęciami, grafikami oraz tekstem napisanym przez Hugh Gilmoura, a także reedycja plakatu.

Zobacz również: Judas Priest – Invincible Shield – recenzja albumu

Fot. główne: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze