Sonic Toys Party – wyciekł gameplay nowej gry

Sega szykuje grę mobilną Sonic Toys Party, która ma być konkurencją dla tytułu Fall Guys ze stajni Epic Games. Gra będzie dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida.

Tytuł powienien wyjść w trzecim kwartale bieżącego roku. Pojawią się w nim popularne postaci z serii, w tym Sonic, Tails, Knuckles, Shadow, Metal Sonic, Amy i Eggman.

Po tym, jak Sega wydała Sonic Superstars w zeszłym roku, fani z niecierpliwością czekali na kolejną odsłonę popularnej serii. Po internetowych spekulacjach plotki się skończyły, kiedy to wyciekł zwiastun rozgrywki pokazujący najnowszy tytuł w serii. Ujawniony klip prezentuje wiele mechanik rozgrywki w Sonic Toys Party, w szczególności szybką rozgrywkę oraz różne tryby i etapy do przejścia.

Zobacz również: Team Sonic Racing – recenzja. Piekielnie dobry wyścig!

Pomimo natychmiastowych porównań do Fall Guys, Sonic Toys Party wydaje się różnić szybszym tempem rozgrywki. W grze nie zabraknie również klasycznych funkcji Sonic, takich jak zbieranie złotych pierścieni w celu zwiększenia prędkości, ataki naprowadzające i wyścigi do mety.

W grze pojawią się również projekty postaci, które połączą klasykę z nowoczesnością – wszystkie są inspirowane serią Sonic and Friends. Oznacza to, że gracze będą mogą wybrać spośród ulubionych postaci: Sonic, Tails, Shadow i Knuckles. Wszystkie z nich wypowiadać będą klasyczne kwestie.

Zobacz również: Halo – recenzja 2. sezonu. Czy to jest już koniec?

Sonic Toys Party będzie darmową grą z opcją systemu Battle Pass – obejmującego zarówno bezpłatne, jak i płatne systemy. Premium obejmuje m.in. opcje zakupu czapek, butów, strojów itp. w celu personalizacji postaci. Poziomy zawarte w Sonic Toys Party obejmują: Green Hill, Chemical Plant, Wave Ocean, Lava Zone i jeszcze jeden poziom labiryntowy.

Źródło grafiki: Xbox Wire

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze