Doja Cat wydała rozszerzoną wersję albumu Scarlet

Doja Cat podzieliła się wydaniem deluxe swojego czwartego albumu studyjnego Scarlet, który ukazał się we wrześniu ubiegłego roku. Scarlet 2 CLAUDE zawiera siedem nowych piosenek: ACKNOWLEDGE ME, DISRESPECTFUL, URRRGE!!!!!!!!!! (feat. A$AP Rocky), OKLOSER, MASC (feat. Teezo Touchdown), PISS i HEADHIGH.

Raperka zdradziła kilka szczegółów na temat kontynuacji albumu w lutym tego roku. w podcaście Therapy Gecko Doja Cat tłumaczy, dlaczego nazwa wersji deluxe jest nawiązaniem do postaci Klaudiusza Frollo z Dzwonnika z Notre Dame:

Czuję, że w pewien sposób wiąże się on z historią Scarlet i jeśli spojrzysz na jego cechy osobowości, na to, kim jest i na jego historię, zrozumiesz to całe powiązanie. Jest tutaj pewien aspekt kontroli – on nadużywa swojej władzy oraz kontroli […]. Klaudiusz Frollo nie reprezentuje żadnej konkretnej osoby w moim życiu. Jest to metafora ludzi, z którymi twórcy zmagają się na co dzień”.

Zobacz równieżBeyoncé – Cowboy Carter – recenzja albumu

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze