Exoprimal™ łączy siły we współpracy z Mega Man™

Nowe tryby, warianty egzokombinezonów i wiele więcej już 17 kwietnia.

Najnowsza prognoza dotycząca dinozaurów wskazuje, że Exoprimal przywoła tytułową aktualizację jeszcze w tym miesiącu. W opublikowanym dziś nowym zwiastunie Capcom ujawnił nowe szczegóły na temat kolejnego darmowego rozszerzenia do gry akcji o niszczeniu dinozaurów. Nadchodzący sezon rozpocznie się 17 kwietnia 2024 roku i będzie zawierał współpracę Mega Mana z diabelską walką z bossem i kosmetykami z motywem Blue Bombera. Gracze Exoprimal będą mogli również wyposażyć się w szereg nowych wariantów egzokombinezonów i cieszyć się grami wojennymi w dwóch nowych trybach gry, które przenoszą personalizację i wyzwania na wyższy poziom.

Zobacz również: Tokyo Vice – recenzja 2. sezonu. Nie ma Tokio bez Yakuzy

Kolaboracja Exoprimal x Mega Man obejmuje nową walkę z bossem Yellow Devil.1 Podobnie jak w przypadku spotkania z Rathalosem, które zadebiutowało w crossoverze Monster Hunter sezonu 3, 10 graczy połączy siły, aby walczyć o wieczny pokój z ogromnym robotem o zmiennokształtnych zdolnościach i sprytnym arsenale ataków.

Więcej trybów rozgrywki

  • Mecz niestandardowy – ten tryb umożliwia graczom tworzenie własnych lobby z wybranymi zasadami, misjami i mapami. Powtarzaj specjalne misje fabularne i 10-osobowe bitwy w trybie kooperacji, graj ze znajomymi na innych platformach. Ciesz się nowym ustawieniem Quick Brawl, aby przejść od razu do końcowych misji. Niezależnie w jaki sposób gracze Exofighters zdecydują się grać w tym trybie, będą nadal zdobywać PD. Będą mogli również awansować swoje kombinezony, zdobywać przedmioty do odblokowania i rozwijać fabułę.
  • Time Loop Rebellion – weź udział w kulminacyjnej bitwie z bossem w jeszcze bardziej wymagającej formie. Zdobądź nagrody za swoją sprawność bojową. Podobnie jak Savage Gauntlet, tryb ten będzie dostępny w określonych godzinach. Natomiast pierwsza okazja będzie miała miejsce w piątek, 26 kwietnia 2024 r., o godz. 4:00 czasu BST – we wtorek, 30 kwietnia 2024 r., o godz. 3:59 czasu BST.

Oprócz tego, sezon 4 Exoprimal wprowadzi również dziesiąty Exosuit Rig (zapalający moździerz), uczci święta sezonowe specjalnymi kampaniami o ograniczonym czasie trwania i będzie zawierał jeszcze więcej zabawnych niespodzianek.


Źródło obrazka głównego: Materiały prasowe | Capcom

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze