Jonathan Majors skazany za napaść i molestowanie

Jonathan Majors, aktor zanany z produkcji Marvela tj. Ant-Man i Osa: Kwantomania  usłyszał wyrok za dopuszczenie się napaści i molestowania swojej byłej dziewczyny. Kara jednak jest inna niż zakładano wcześniej.

Pod koniec zeszłego roku Jonathan Majors miał dopuścić się napaści i molestowania swojej byłej dziewczyny. Aresztowanie aktora odbyło się 25 marca tego roku i został on uznany winnym zarzucanych mu czynów.

Jednak Jonathan Majors nie trafi do więzienia. Zgodnie z wyrokiem sądu będzie on musiał rozpocząć terapię w zakresie zdrowia psychicznego oraz sesję w kwestii radzenia sobie z przemocą domową, które mają trwać 52 tygodnie.

Jonathan Majors
Jonathan Majors / Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Pogromcy Duchów: Imperium Lodu – recenzja filmu. Kraina lodu

Aktor usłyszał zarzuty napaści trzeciego stopnia i molestowania drugiego stopnia. Są to wykroczenia za jakie mógł trafić na rok do więzienia. Jeżeli Jonathan Majors nie rozpocznie terapii i nie będzie zdawał raportu ze swojego leczenia, to jego kara ulegnie zmianie.

Zaraz po ujawnieniu tej informacji, Disney zerwał współpracę z aktorem. Można przypuszczać, że kariera aktora jest praktycznie skończona. Jednak obrońcy aktora twierdzą, że Majors wkrótce powróci na plany filmowe i weźmie udział w kolejnych produkcjach.

Grafika główna: materiały promocyjne

Paulina Rudnicka-Kępa

Czyta wszędzie i w każdej wolnej chwili. Fanka fantasy, historii obyczajowych i mocnych horrorów. W przerwach pomiędzy książkami podróżuje, ogląda filmy/seriale oraz układa LEGO. W sieci znana jako _booka.gram_

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze