Robert Downey Jr. chce powrotu do roli Iron Mana

Robert Downey Jr., nie wyklucza powrotu do Marvel Cinematic Universe w roli Iron Mana. Po 11 latach wcielania się tę postać, aktor wyraził gotowość do ponownego przyjęcia roli.

Downey w wywiadzie dla magazynu Esquire przyznał, że czuje niezwykłą więź z Iron Manem, co sprawia, że ciężko mu porzucić tę rolę. Niestety prezes Marvel Studios (Kevin Feige) podkreśla, że nie planuje przywrócenia Iron Mana. Jak mówi, nie chce psuć idealnego pożegnania, którego doświadczyliśmy oglądając  Avengers: Koniec gry.

Iron Man
Iron Man – Fot. Kadr z filmu „Iron Man 3”

Zobacz również: Civil War – recenzja filmu. Wojna jest zawsze przegrana

Czy i kiedy Downey powróci jako Iron Man, pozostaje na razie pytaniem bez odpowiedzi. Jednak gotowość aktora do powrotu może zwiastować nadzieję dla fanów na kolejne przygody z ulubionym bohaterem, tym bardziej, że ostatnie filmy MCU nie osiągnęły oczekiwanych wyników w box office. Jego powrót mógłby przywrócić dawne sukcesy MCU.

Grafika główna: materiały promocyjne

Paulina Rudnicka-Kępa

Czyta wszędzie i w każdej wolnej chwili. Fanka fantasy, historii obyczajowych i mocnych horrorów. W przerwach pomiędzy książkami podróżuje, ogląda filmy/seriale oraz układa LEGO. W sieci znana jako _booka.gram_

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze