Zadra Roberta Małeckiego z premierą 8 maja

Rodzina potrafi zasiać niedostrzegalne zło, gorsze od najbardziej spektakularnej zbrodni.

Nieopodal Chełmży znaleziono ludzkie szczątki. Nie one jednak szokują, lecz to, co policjanci odkryją w zaroślach pośrodku lasu. Stało się tam coś, czego nie sposób wyjaśnić. Tropy są rozproszone, a prokuratura najchętniej szybko zamknęłaby śledztwo. Ciężar dawnych koszmarów ponownie spada na barki Bernarda Grossa. Komisarz rusza w teren razem z aspirant Skalską.

Zobacz również: Mgła – recenzja książki. Senne majaki

Poszlaki prowadzą ich do akt dawnej sprawy – zaginięcia pary studentów sprzed szesnastu lat. Nagłe zniknięcie młodych do dziś pozostaje tajemnicą. Służby przeoczyły istotny szczegół. Coś, co leży bliżej niż mogą się spodziewać. Urwane ślady to zaledwie początek przeprawy przez przeszłość… Policjantom przyjdzie zderzyć się z traumatyczną historią dwóch skłóconych rodzin. Czy Gross stoi przed zagadką, która okaże się najtrudniejszą w jego karierze – policjanta i ojca?

Zadra to trzeci tom kultowej serii Roberta Małeckiego z komisarzem Bernardem Grossem. To melancholijna opowieść przepełniona gorzką świadomością tego, co tkwi w nas najgłębiej. Skąd bierze się zadra, którą nosimy od pokoleń? Tego dowiemy się już 8 maja. Książkę już teraz można kupić w przedsprzedaży na stronie Empiku.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WYDAWNICTWO LITERACKIE PREMIERA 8.05.2024 ROBERT IOAE MAŁECKI ® w ZADRA YODA Trzeci tom kultowej serit z Bernardem Grossem JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY”
Fot. materiały promocyjne (Facebook/Wydawnictwo Literackie)

Źródło: materiały prasowe (Literackie)
Fot. główna: materiały prasowe – kolaż (Literackie)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze