Bridgertonowie – 3. sezon ze zwiastunem i plakatem!

Netflix i Shondaland podzielili się dziś z fanami oficjalnym zwiastunem 3 sezonu serialu Bridgertonowie, nowymi zdjęciami i serialowym plakatem, w tym również jego animowaną wersją.

W zwiastunie widzimy początek romantycznego uczucia, które powstaje ze szczerej przyjaźni Penelope Featherington – w tej roli Nicola Coughlan – i Colina Bridgertona, granego przez Luke’a Newtona. Uwielbiany przez widzów serial Bridgetonowie powróci w tym roku w dwóch częściach: pierwsza będzie miała premierę 13 maja, a druga – 13 czerwca.

Zobacz również: Najlepsze seriale Netflixa

Serial Bridgertonowie od Shondaland i nowej showrunnerki, Jess Brownell, powraca z trzecim sezonem. Penelope Featherington w końcu zrezygnowała z długo utrzymywanego zauroczenia Colinem Bridgertonem po usłyszeniu jego lekceważących słów na jej temat, jeszcze w poprzednim sezonie. Zdecydowała jednak, że nadszedł czas, aby znaleźć męża. Najlepiej takiego, który zapewni jej wystarczającą niezależność, by móc kontynuować podwójne życie jako Lady Whistledown. Jednak brak pewności siebie sprawia, że próby małżeństwa Penelopy kończą się spektakularną porażką.

Zobacz również: Ripley – recenzja serialu. Hipnotyzujący ukłon dla klasycznego suspensu

Tymczasem Colin powrócił z letnich podróży z zupełnie nowym wizerunkiem i dużym poczuciem pewności siebie. Jest jednak przygnębiony, gdy uświadamia sobie, że Penelope, jedyna osoba, która zawsze doceniała go takim, jakim był, traktuje go obojętnie. Chcąc odzyskać jej przyjaźń, Colin oferuje Penelope pomoc w znalezieniu męża w tym sezonie. Ale kiedy jego lekcje zaczynają działać trochę zbyt dobrze, Colin musi zmierzyć się z tym, czy jego uczucia do Penelope są naprawdę tylko przyjacielskie. Sprawy komplikuje jej konflikt z Eloise, która znalazła nową przyjaciółkę w bardzo nietypowym miejscu. Natomiast rosnąca obecność Penelope w środowisku sprawia, że jeszcze trudniej jest utrzymać jej alter ego Lady Whistledown w tajemnicy.

Poniżej nowe materiały:

bridgertonowie

bridgertonowie

Fot. główna: Materiały prasowe/Netflix.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze