Trap – zwiastun nowego filmu M. Night Shyamalana

Wytwórnia Warner Bros opublikowała 18 kwietnia zwiastun najnowszego thrillera M. Night Shyamalana – Trap. Historia podąża za ojcem i jego nastoletnią córką na koncercie pop, gdzie zdają sobie sprawę, że są w centrum mrocznego i złowieszczego wydarzenia.

W rolach głównych występują: Josh Hartnett, Saleka Shyamalan, Hayley Mills i Marnie McPhail. W zwiastunie postać Hartnetta i jego córka, Jody, są na koncercie gwiazdy pop Lady Raven. Kiedy główny bohater idzie do łazienki, zauważa, że na wydarzeniu jest dużo policji. Szybko dowiaduje się, że są tam, by złapać seryjnego mordercę.

Zobacz również: Rebel Moon – Część 2: Zadająca rany – recenzja filmu. Siedmiu Rebeliantów

Shyamalan opowiadał niedawno o obsadzeniu Hartnetta, który powrócił do aktorstwa, występując w Czarnym Lustrze i Oppenheimerze. Reżyser stwierdził, że pracuje poza hollywoodzkimi konwencjami, tworząc filmy w „mały, rozsądny” sposób. Szukam kogoś, kto jest gotów całkowicie odpuścić, oddać się filmowi jak zabawie i skakać – nie chronić się. [Poszukuję] tej pięknej elektryczności, która wymaga odpowiedniego aktora w odpowiednim momencie życia. I właśnie tam był Josh, gdy go poznałem” – wyjawił twórca. „To było po prostu odczucie właściwej osoby we właściwym czasie. Wspaniale się bawiłem, pracując z Joshem”.

Trap będzie mieć premierę 9 sierpnia tego roku.

Źródło grafiki: Warner Bros.

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze