Kaskader – przedpremierowo w Multikinie

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na przedpremierowe pokazy filmu Kaskader 1 i 2 maja oraz na weekend premierowy 3-5 maja! Bilety na najnowszy film z Ryanem Goslingiem i Emily Blunt są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Bohater najnowszego thrillera akcji jest kaskaderem. Zdarza mu się, że zostanie wysadzony w powietrze, postrzelony i wyrzucony przez okno lub zrzucony z wysokości, a wszystko to dla rozrywki widzów. Teraz, po prawie kończącym karierę wypadku, główny bohater musi odnaleźć zaginioną gwiazdę filmową. Do tego rozwiązać spisek i spróbować odzyskać miłość swojego życia, wciąż wykonując swoją codzienną pracę. Co może się wydarzyć? O tym widzowie już niebawem przekonają się w Multikinie.

Zobacz również: Latanie dla początkujących – recenzja filmu. Humor z turbulencjami

Kaskadera wyreżyserował David Leitch. Nowy, przezabawny, pełen gwiazd thriller akcji jest listem miłosnym do filmów akcji. Oraz ciężko pracującej i często niedocenianej ekipy ludzi, którzy je tworzą. W rolach głównych występuję gwiazdy największych hitów filmowych 2023 roku – Ryan Gosling oraz Emily Blunt.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na film Kaskader. Na pokazy przedpremierowe 1 i 2 maja oraz na weekend premierowy od 3 do 5 maja. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.

Fot. główna: kadr z filmu Kaskader

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze