Rozdzielenie – zakończono zdjęcia do drugiego sezonu

Kostiumografka Carol Deelay podzieliła się na Instagramie zdjęciem dowodzącym, że zakończono kręcenie drugiego sezonu serialu Rozdzielenie. Prace na planie rozpoczęły się pod koniec stycznia, a więc trwały niecały kwartał.

Pierwszy sezon Rozdzielenia miał premierę na Apple TV+ w lutym 2022. Seria spotkała się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem zarówno krytyków, jak i publiczności. Produkcja otrzymała aż 14 nominacji do nagród Emmy, a ostatecznie zdobyła dwie statuetki.

Zobacz również: Reniferek – recenzja serialu. Pętla obciążenia

Carol Deelay | Instagram

Wielu fanów obawiało się, że Rozdzielenie nie otrzyma drugiego sezonu. Produkcja ta napotkała kilka problemów. Miały one miejsce po rozpoczęciu prac nad nią w 2023 roku. Musiała więc zostać niestety wstrzymana przez strajki aktorów i scenarzystów.

Nic nie wiadomo jeszcze o fabule drugiej części, potwierdzono natomiast obsadę. Powrócą na pewno Adam Scott, Britt Lower, Zach Cherry i John Turturro. Najprawdopodobniej zobaczymy także Jen Tullock, Christophera Walkena, Dichen Lachman i Tramella Tillmana. Nowe role otrzymali: Gwendoline Christie, John Noble i Bob Balaban.

Zobacz również: Fallout – recenzja serialu. War. War never changes


Źródło grafiki głównej: Esquire

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze