Billie Eilish wystąpi w Polsce!

Billie Eilish najpierw ogłosiła premierę trzeciego albumu – HIT ME HARD AND SOFT ukaże się już 17 maja – a teraz przyszedł czas na kolejne ważne wiadomości. Artystka wyruszy w trasę koncertową promującą nową płytę jeszcze w tym roku.

We wrześniu 2024 rozpocznie się amerykańska odnoga tournée. W lutym 2025 Eilish zawita w Australii, a następnie pojawi się w Europie. I tu najlepsze wieści dla fanów w Polsce: Billie Eilish zagra w naszym kraju po raz pierwszy! Będą to od razu dwa koncerty: 3 i 4 czerwca 2025 w TAURON Arena Kraków.

Osoby, które zakupiły HIT ME HARD AND SOFT na Muzyka.sklep.pl do 29 kwietnia do 23:59, otrzymają kod uprawniający do przedsprzedaży. Rusza ona 30 kwietnia o 10:00 czasu polskiego. Samo otrzymanie kodu nie gwarantuje zakupu biletu. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 2 maja o godz. 10:00. Ogólna sprzedaż biletów na polskie koncerty Billie Eilish rozpocznie się na LiveNation.pl 3 maja o godzinie 10:00.

Zobacz równieżNextFest 2024  – relacja z festiwalu

Billie Eilish
Plakat wydarzenia

HIT ME HARD AND SOFT został napisany przez Billie Eilish i FINNEASA. Jej brat oraz wieloletni współpracownik dpowiada także za produkcję albumu. Album ukaże się we wszystkich serwisach cyfrowych, a także – w ramach dążeń do zminimalizowania odpadów i walki z ociepleniem klimatu – w formatach fizycznych dostępnych w limitowanych wariantach tego samego dnia, z taką samą tracklistą i przy użyciu materiałów w 100% podlegających recyclingowi. Więcej informacji o zrównoważonych praktykach dotyczących wydania tego albumu znajduje się TUTAJ.

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze