Megalopolis – pierwsze zdjęcie z nowego filmu Coppoli

Otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na odtwórców głównych ról. 

Megalopolis to nadchodzące widowisko science fiction wyreżyserowane i w całości sfinansowane przez legendarnego Francisa Coppolę. Wyczekiwana od lat produkcja zadebiutuje na tegorocznym festiwalu w Cannes. Póki co film nie ma oficjalnego dystrybutora, nie wiemy zatem nic na temat premiery kinowej.

Zobacz również: Niepokalana – recenzja filmu. Gdzieś to już widziałem

Wczoraj otrzymaliśmy pierwsze zdjęcie z filmu, na którym widać część głównej obsady – Adama Drivera oraz Nathalie Emmanuel. Możecie je zobaczyć poniżej. W obsadzie poza wymienionymi gwiazdami zobaczymy także Laurence’a Fishburne’a,  Giancarlo Esposito, Shię LaBeoufa, czy Dustina Hoffmana.

Oficjalny opis fabuły Megalopolis przedstawia się następująco:

Wypadek powoduje zniszczenie metropolii przypominającej Nowy Jork, która i tak już się rozpada, co przynosi zderzenie wizji przyszłości. Z jednej strony stoi ambitny idealista architektoniczny Cezar (Adam Driver). Z drugiej jego śmiertelny wróg, burmistrz Frank Cicero (Giancarlo Esposito). Dyskusja dotyczy tego, czy zaakceptować przyszłość i zbudować utopię z odnawialnych materiałów, czy też przyjąć strategię odbudowy “business as usual”, pełną betonu, korupcji i handlu wpływami kosztem klasy niższej. W tym sporze znajduje się córka burmistrza, Julia (Nathalie Emmanuel), niespokojna młoda kobieta, która dorastała wśród wpływów i znudziła się byciem sensacyjnym tematem w tabloidach, szukając sensu w swoim życiu.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze