Kultowe Kino w maju w Multikinie

Już od dzisiaj (6 maja) sieć kin Multikino zaprasza na wyjątkowy cykl filmowy „Kultowe Kino”. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję zanurzyć się w świecie produkcji, które nie tylko zyskały lojalną rzeszę fanów, ale także trwale wpisały się w kanon kultury popularnej. Seanse w zaciemnionych salach kinowych pozwolą przenieść się w czasie do momentów pierwotnych premier. Będzie to szansa, aby na wielkim ekranie zobaczyć znane z kaset VHS klasyki lub odkryć te niezwykłe dzieła po raz pierwszy. 

We wszystkich kinach sieci Multikino w maju rozpoczyna się cykl „Kultowe Kino”. W każdy poniedziałek na widzów będzie czekał inny kultowy film, który będzie można zobaczyć na wielkim ekranie. W repertuarze zlazły się: Skazani na Shawshank (6 maja), Nic śmiesznego (13 maja), Przeminęło z wiatrem (20 maja) oraz Miś (27 maja).

Zobacz również: Na samą myśl o Tobie – recenzja filmu. Fanfik na ekranie

Oglądanie filmów w kinie to unikalne doświadczenie, szczególnie kiedy chodzi o produkcje, które są kultowe. W salach Multikina można całkowicie zanurzyć się w filmowym świecie dzięki dużemu ekranowi i zaawansowanemu systemowi dźwiękowemu, co pozwala doświadczyć filmu w pełni jego artystycznej formy.

Cykl „Kultowe Kino” to coś więcej niż seans filmowy. To lekcja historii, warsztat artystyczny, sesja terapeutyczna i okazja do budowania więzi społecznych, wszystko w jednym. Dla widzów, którzy szukają głębszego sensu i autentycznych doświadczeń, Multikino oferuje unikalną wartość, która może wzbogacić ich rozumienie świata i samych siebie.

Zobacz również: Niepokalana – recenzja filmu. Gdzieś to już widziałem

Materiały prasowe Multikino
Materiały prasowe Multikino

Widzów gotowych na coś więcej niż tylko film Multikino zaprasza w każdy poniedziałek nie tylko na seans, ale na przeżycie w ramach cyklu „Kultowe Kino”, które zostanie w pamięci na długo po wyjściu z sali.

Bilety na „Kultowe Kino” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Fot. główna: materiały prasowe Multikino

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze