Młodzi Tytani: Akcja! – nowe odcinki już od 13 maja w Cartoon Network

Młodzi Tytani wracają w gotowości do walki – ich najnowsze przygody telewidzowie zobaczą w nowych odcinkach ósmego sezonu serialu Młodzi Tytani: Akcja! na antenie Cartoon Network. Już 13 maja nieustraszeni nastoletni bohaterowie ponownie zmierzą się ze złem. Czeka ich masa przygód, typowe nastoletnie problemy oraz… spotkania z postaciami znanymi z kultowych kreskówek!

Robin, Raven, Bestia, Cyborg i Gwiazdka to nastolatkowie, którzy mieszkają w supernowoczesnej Wieży Tytanów. Razem mierzą się z wyzwaniami dorastania oraz wykorzystują swoje supermoce podczas codziennych przygód w Jump City. Choć różnią się charakterami i umiejętnościami, największe wyzwania przezwyciężają wspólnie i tworzą zgraną paczkę przyjaciół. W ich życiu nie brakuje emocjonujących zdarzeń i niebezpieczeństw – w końcu złoczyńcy czyhają na każdym kroku! Jak zawsze w serialu Młodzi Tytani: Akcja!.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Opowieści z Imperium – recenzja serialu. Long live the Empire

Kadr z serialu Młodzi Tytani: Akcja!
Kadr z serialu Młodzi Tytani: Akcja!

Przyjaciele ponownie wkraczają do akcji w nowych odcinkach ósmego sezonu. W jednym z premierowych epizodów Młodzi Tytani będą musieli zmierzyć się z Kontrolnikiem. Wróg weźmie sobie za cel zapętlenie czołówki serialu, by bohaterowie już nigdy nie mogli przeżyć żadnej przygody! Tytani wyruszą w pościg za nieznośnym antagonistą, a tajemniczy portal przeniesie ich do… czołówek innych kultowych kreskówek. Chociażby takich jak Flinstonowie, Jetsonowie czy Scooby Doo.

To jednak nie koniec crossoverów! W specjalnym dwuczęściowym odcinku Robin, Raven, Gwiazdka, Cyborg i Bestia będą odpowiedzialni za organizację wyjątkowego przyjęcia z okazji 100-lecia Warner Bros. Wśród gości znajdą się dobrze znane postaci, takie jak Królik Bugs, Scooby Doo, Johnny Bravo, Atomówki, Ed, Edd i Eddy, a nawet sam Batman! Czy impreza będzie udana? Cóż, zniszczenie magicznej Tarczy może przysporzyć nieco problemów…

Nowe odcinki serialu Młodzi Tytani: Akcja! od 13 maja w Cartoon Network! Emisja codziennie o 15:45.

Fot. główna: materiały prasowe Cartoon Network

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze