Fancy Dance – zwiastun z Lily Gladstone w roli głównej

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu Apple TV+, Fancy Dance. Lily Gladstone wcieli się w postać Jax, kobiety zdeterminowej, by odnaleźć zaginioną siostrę. 

Jax poza poświęcaniem każdej wolnej chwili próbom odnalezienia swojej siostry, zajmuje się również siostrzenicą, Rokie (Isabel Deroy-Olson). Bohaterki Fancy Dance mierzą się z brakiem odpowiednich działań ze strony policji i widmem tego, że zostaną rozdzielone. Kiedy staje się jasne, że Jax utraci opiekę nad Rokie, w desperacji uciekają razem przed wymiarem sprawiedliwości. Udają się w podróż do Oklahoma City z nadzieją na odnalezienie matki Rokie.

Zobacz również: Kaskader – recenzja filmu. Kciuk w górę

Lily Gladstone jest z tą produkcją związana nie tylko jako aktorka, ale również producentka wykonawcza. Film wyreżyserowała Erica Tremblay, która ma na swoim koncie reżyserię serialu Reservation Dogs i krótkometrażówki, Mały wódz. Gladstone możecie również zobaczyć w miniserialu Under The Bridge, który miał premierę 17 kwietnia.

Zobacz również: Cud w dolinie Poskoków; recenzja książki. Upadek patriarchalnego świata w rytmie przebojów Mišy Kovača

Fancy Dance. Lily Gladstone
Fot. materiały promocyjne Apple TV+

Tremblay wyraziła duże zadowolenie faktem, że Fancy Dance znalazło sobie dom w Apple TV+. Reżyserka jest podekscytowana możliwością podzielenia się tą piękną historią dwóch kobiet z globalną publicznością.

Zobaczenie mojej społeczności uwiecznionej w bogatym gobelinie kina, to dla mnie, jako rdzennego amerykańskiego filmowca, spełnienie marzeń.

– powiedziała Tremblay

Fancy Dance zadebiutuje na platformie Apple TV+ już 28 czerwca 2024 roku.


Źródło grafiki głównej: materiały promocyjne Apple TV+

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze