Fantastyczna Czwórka – obsadzono rolę Galactusa!

Najważniejsze zagraniczne media, w tym Deadline i The Hollywood Reporter, informują, że Marvel Studios obsadziło rolę Galactusa w filmie Fantastyczna Czwórka. Ikonicznego komiksowego złoczyńcę zagra Ralph Ineson.

Ralph Ineson znany jest z takich produkcji jak Omen: PoczątekZielony Rycerz. Green Knight i Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii. Nie jest to również pierwsza współpraca Inesona z MCU. Aktora mogliśmy zobaczyć w roli ravageriańskiego pilota w filmie Strażnicy Galaktyki.

Ralph Ineson
Ralph Ineson / Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Omen: Początek – recenzja filmu. Piekielna groza

Ponadto w obsadzie znaleźli się: Pedro Pascal jako Reed Richards, Vanessa Kirby jako Sue Storm, Joseph Quinn jako Johnny Storm i Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm. Julia Garner zagra Shalla-Bal, wariant Silver Surfera. W nieznanych rolach pojawią się Paul Walter Hauser i John Malkovich.

Reżyserem filmu został Matt Shakman, który wcześniej pracował nad innym projektem Marvel Studios – WandaVison. Nad scenariuszem pracują Eric Pearson, Josh Friedman, Jeff Kaplan i Ian Springer z pomocą Petera Camerona.

Niestety nie są jeszcze znane szczegóły fabuły. Premiera filmu zaplanowana jest na 25 lipca 2025 roku.

Fot. główna: materiały promocyjne

Paulina Rudnicka-Kępa

Czyta wszędzie i w każdej wolnej chwili. Fanka fantasy, historii obyczajowych i mocnych horrorów. W przerwach pomiędzy książkami podróżuje, ogląda filmy/seriale oraz układa LEGO. W sieci znana jako _booka.gram_

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze