Nowy zwiastun filmu Gru i Minionki: Pod przykrywką

5 lipca będzie dniem ogrodniczek i żółtych koszulek. To właśnie na wtedy jest zapowiedziana premiera nowego filmu z uniwersum Gru i Minionków.

Pojawił się nowy zwiastun Gru i Minionki: Pod przykrywką. Studio Illumination nas nie zawodzi, a promocja nowej animacji trwa w najlepsze. Chyba wszyscy nie możemy się doczekać nowych przygód naszych żółtych przyjaciół.

Po ogromnym sukcesie filmu Minionki: wejście Gru, bohaterowie powracają na ekran w wielkim stylu. W tej części nie spotkamy się jedynie z Gru, Lucy i ich dziewczynkami – Agnes, Edith i Margo. Poznamy również nowego członka rodziny, czyli Gru Juniora, który ma tak samo duży nos, oraz chęć do rozrabiania po tacie. W tej części Gru zmierzy się z nowym antagonistą, Maximem Le Łotrem, oraz jego dziewczyną Valentiną.

Zobacz również: Wejście Gru – (trochę spóźniona) recenzja filmu. To samo po raz piąty

Głosem Gru niezmiennie pozostaje Steve Carell, który w tej roli sprawdza się znakomicie. Gru i Minionki: Pod przykrywką wyreżyseruje Chris Renaud, czyli współtwórca Minionków, nominowany do Oscara w 2006 roku. Natomiast scenariuszem zajęli się Mike White oraz Kena Durio.


Źródło obrazka wyróżniającego: kadr z zapowiedzi

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze