W nowe rozszerzenie Frostline do DayZ zagramy na jesień

Bohemia Interactive zapowiada nowe rozszerzenie do swojego postapokaliptycznego survivala mmo. Frostline ukaże się już jesienią. 

Bohemia Interactive oficjalnie ogłasza, że trwają prace nad drugim w historii rozszerzeniem do DayZ. Dodatek Frostline, który całkowicie odmieni survivalowe doświadczenia płynące z rozgrywki, trafi w ręce graczy jesienią. Nowa zawartość, oferująca eksplorację mroźnego archipelagu Sakhal, przetestuje umiejętności przetrwania graczy i postawi ich oko w oko z wyzwaniami w śnieżnej, pełnej niebezpieczeństw i przygód krainie.

Zobacz również: Indika – recenzja gry. Dzieci Bułhakowa

Na obszarze obejmującym ponad 80 km² ocaleni natrafią na pokryte śniegiem krajobrazy. Natomiast w trakcie rozgrywki przemierzać będą zarówno gęste lasy, jak i zamarznięte jeziora. Należy pamiętać jednak o tym, że każde z tych pięknych miejsc jest niezwykle niebezpieczne. Rozszerzenie wprowadzi do rozgrywki zupełnie nowe aspekty walki o przetrwanie. Gracze będą musieli nauczyć się zarządzania ciepłem i zasobami. Zdobytą wiedzę wykorzystają podczas eksploracji budynków, w tym pełnych tajemnic zabytków, oraz podczas spotkań ze zwierzętami przystosowanymi do życia w warunkach skrajnego zimna.

Bohemia Interactive zaprasza wszystkich ocalałych do wzięcia udziału w mroźnych przygodach. Zaoferują one świeże i angażujące doświadczenia zarówno dla weteranów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w świecie DayZ. Wszyscy zainteresowani mogą odwiedzić stronę gry na Steam, by dodać DayZ Frostline do swojej listy życzeń. Warto już teraz przygotować się na najbardziej mrożące krew w żyłach wyzwania, które nadejdą jesienią 2024 roku.


Źródło obrazka głównego: materiały prasowe | Better Gaming

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze