Andrew Garfield może wystąpić w nowym filmie Luki Guadagnino – After the Hunt

Andrew Garfield najprawdopodobniej pojawi się w głównej roli u boku Julii Roberts w nowym thrillerze Luki Guadagnino. Akcja filmu rozgrywa się w świecie akademickim.

Garfield jest w trakcie negocjacji, aby zagrać wraz z Roberts w nadchodzącym filmie Amazon MGM i Imagine – After the Hunt. Guadagnino ma wyreżyserować film na podstawie scenariusza debiutantki Nory Garrett, a jego zdjęcia mają ruszyć latem tego roku.

Zobacz również: Challengers – recenzja filmu. Do tenisa trzeba trojga?

Andrew Garfield i Julia Roberts
Andrew Garfield i Julia Roberts | Getty Images

After the Hunt koncentruje się na profesor college’u, która musi skonfrontować się z własną mroczną przeszłością, gdy wybitna studentka wnosi oskarżenie przeciwko jednemu z jej kolegów.

Allan Mandelbaum z Imagine przyniósł scenariusz do firmy produkcyjnej i współpracował z CAA, aby zatrudnić Julię Roberts i Lukę Guadagnino. Guadagnino pełni funkcję producenta wraz z Mandelbaumem i Brianem Grazerem z Imagine.

Premiera filmu przewidywana jest na 2025 rok.

Źródło grafiki głównej: IMDB

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze