Megalopolis na pierwszym zwiastunie

Projekt, który czekał na realizację prawie 20 lat, w końcu doczekał się zwiastuna. Tak prezentuje się Megalopolis na pierwszej zapowiedzi!

Twórca takich hitów jak trylogia Ojca chrzestnego czy Czas Apokalipsy, powraca do świata kina, reklamując swój najnowszy film. Chodzi tutaj oczywiście o Francisa Forda Coppolę. Nad Megalopolis pracował prawie 20 lat i jak sam zapewnia, o filmie będzie się jeszcze długo mówiło po opuszczeniu kin. W marcu odbył się tajny pokaz, na którym obecni byli przedstawiciele firm dystrybucyjnych, a także gwiazdy kina. Mówi się o tym, że będzie to wielkie widowisko.

Zobacz także: Królestwo Planety Małp – recenzja filmu. Niech żyje Cezar!

Historia będzie rozgrywała się w utopijnej metropolii przypominającej Nowy Jork. Miasto zostało zniszczone w wyniku katastrofy, a obecnie trwa jego odbudowa. Między idealistycznym architektem (Adam Driver), a pragmatycznym burmistrzem (Giancarlo Esposito) zrodzi się konflikt o to, jak miasto ma zostać odbudowane. Wykorzystać do tego materiały odnawialne, czy też może pozostać na dotychczasowym poziomie, pełnym korupcji i pośrednictwa władzy.

Na tą chwilę Megalopolis nie ma jeszcze daty premiery. Powinno zmienić się to w ciągu najbliższych dni, kiedy film zadebiutuje na festiwalu w Cannes. Widowisko ma trwać dwie godziny i 13 minut.

Źródło grafiki głównej: materiały promocyjne filmu

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze