Spacey: bez maski – już dostępny na HBO Max!

Spacey: Bez maski opowiada historię jednego z najpotężniejszych i najbardziej szanowanych aktorów na świecie. Dwuodcinkowy film dokumentalny już od dzisiaj można oglądać w serwisie HBO Max. 

Spacey: Bez maski to spojrzenie na człowieka, który niegdyś był jednym z najbardziej podziwianych i szanowanych aktorów na świecie. Jednak całe jego życie legło w gruzach, kiedy został oskarżony o niewłaściwe zachowania seksualne. W 2023 roku w procesie w Wielkiej Brytanii Spacey został uniewinniony od zarzutów popełnienia przestępstw seksualnych przeciwko czterem mężczyznom.

Zobacz również: Królestwo Planety Małp – recenzja filmu. Niech żyje Cezar!

Kadr z serialu House of Cards
Kadr z serialu House of Cards

Dokument zawiera niepublikowane dotąd wywiady. Analizuje życie Kevina Spaceya od dzieciństwa, poprzez pierwsze sukcesy na Broadwayu, aż po zyskanie międzynarodowej sławy. Film pokazuje także rozmowy z niezwiązanymi wcześniej z tą sprawą mężczyznami. Dopiero teraz odważyli się mówić o swoich doświadczeniach ze znanym aktorem.

Oba odcinki dokumentu Spacey: Bez maski są już dostępne  w serwisie HBO Max.

Fot. główna: materiały prasowe HBO Max

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze