Legalna Blondynka idzie do liceum

Legalna Blondynka z Reese Witherspoon jest jedną z kultowych komedii początku XXI wieku. Po latach film znów zyskuje na popularności. Aktualnie trwają pracę nad trzecią częścią serii, a właśnie okazało się, że ma powstać serial o licealnych przygodach Elle Woods.

Po obejrzeniu Legalnej Blondynki wiele z nas zapragnęło być prawniczką. Film o lubującej się w różu blondynce, która aby odzyskać chłopaka postanowiła studiować prawo, podbił serca widzów na całym świecie. Dwa lata po premierze pierwszej części w kinach można było obejrzeć kontynuację losów Elle. 

Zobacz również: Matka panny młodej – recenzja filmu. Klasyka w nowym wydaniu

Legalna Blondynka
Kadr z filmu

Ponad 20 lat później postanowiono powrócić do młodej prawniczki wraz z trzecią odsłoną serii. Prace jednak mocno się przeciągają odsuwając w czasie premierę. Teraz Amazon ujawnił, że szykuje się do premiery serialu Elle, który miałby być prequelem do hitowych już filmów. Widzowie zostaną przeniesieni w świat liceum dziewczyny. Nie wiadomo jednak, czy będzie to utrzymane w koncepcji końca lat 90., czy jednak zostanie uwspółcześnione.

Znana z Insecure Laura Kittrel pełni pozycję głównej twórczyni, showrunnerki oraz producentki wykonawczej. Wśród producentów wykonawczych znaleźli się również Reese Witherspoon, Marc Platt, Lauren Neustadter i Lauren Kisilevski.

Zobacz również: Skrzywdzona – recenzja książki. W objęciu tajemniczości

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Elle zawita na platformie. Możemy się jednak spodziewać, że nie będzie to wcześniej niż na przełomie lat 2024 i 2025.


Źródło obrazka wyróżniającego: kadr z filmu
Julia Stolpa

Za dnia korpo, w nocy zaś redakcja. Dużo słucha, dużo ogląda, a najwięcej czyta. Miłośniczka kryminałów i fantastyki w nowoczesnym wydaniu. Nie pogardzi również podróżami i poznawaniem bardziej lokalnych obszarów popkultury.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze