Avril Lavigne wyda album z jej największymi hitami

21 czerwca ukaże się pierwszy w dyskografii Avril Lavigne album z jej dwudziestoma singlami wydanymi od 2002 do 2022 roku. Dodatkowo wydane w Sony Music Entertainment albumy Let Go, Under My Skin, The Best Damn Thing, Goodbye Lullaby oraz Avril Lavigne ukażą się w dwóch wersjach na winylach.

Tuż przed rozpoczęciem nowej trasy koncertowej, ośmiokrotnie nominowana do nagrody Grammy ikona popu XXI wieku ogłasza swój album Greatest Hits, który ukaże się na płycie CD i LP. Kompilacja ze wszystkich etapów pionierskiej kariery Avril zawiera 20 utworów, w tym single które zdobyły szczyty list przebojów.

Zobacz również: Justice – Hyperdrama – recenzja płyty

Avril Lavigne
okładka płyty Greatest Hits // Sony Music Entertainment

Trasa koncertowa promująca album rozpocznie się 22 maja w Vancouver. Następne koncerty odbędą się m.in. w Los Angeles, Las Vegas, Phoenix, Toronto, Charlotte, Nashville, Chicago i Calgary. Do artystki dołączą zespoły All Time Low i Simple Plan jako goście specjalni w wybranych miastach. Supportami będą Royal & The Serpent oraz Girlfriends. Przedsprzedaż płyty dostępna jest TUTAJ.

Fot. główne: materiały prasowe // Sony Music Entertainment

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze