Slash – nowy album już dostępny. Premiera klipu z Demi Lovato

SLASH, kultowy gitarzysta i autor tekstów, wydał dziś swój długo oczekiwany szósty solowy album Orgy of the Damned. Również w dniu dzisiejszym, SLASH ujawnił trzeci singiel i nowy teledysk do utworu Papa Was A Rolling Stone z potężnym wokalem Demi Lovato.

Żywy hołd złożony bluesowi, Orgy of the Damned, to zbiór 12 dynamicznych utworów. Wstrząsają i ożywiają one klasykę bluesa poprzez organiczne podejście. Celebrując zarówno dobrze znane, jak i w dużej mierze nieodkryte utwory, SLASH oferuje nostalgiczny ukłon w stronę przeszłości. Muzyk jednocześnie ożywia te kompozycje swoją niepowtarzalną grą na gitarze i duchem współpracy. Krążek ukazał się nakładem Gibson Records. Album ten można nabyć w wersji cyfrowej, na winylu oraz na CD TUTAJ.

Zobacz również: Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Slash to legendarny utalentowany artysta i mój przyjaciel, którego znam od lat, więc byłam podekscytowana możliwością ponownej współpracy. Wniósł niesamowitą energię, kiedy byliśmy w studiu, a wspólne przemyślenie tej kultowej piosenki było przyjemnym doświadczeniem. Miał bardzo jasną wizję tego utworu i jestem wdzięczna, że chciał uhonorować moją historię. Jestem bardzo dumna z tego, co stworzyliśmy!

Demi Lovato

Fot. główne: materiały prasowe // Okładka płyty, autor: Toni Greis

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze