STING już za dwa tygodnie powraca do Polski!

17-krotny zdobywca nagrody Grammy – Sting, zagra na dwóch wyjątkowych koncertach w Polsce. Występy już 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie oraz 7 czerwca 2024 w Atlas Arenie w Łodzi.

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje.  Pojawią się utwory napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: Fields of Gold, Roxanne, Every Breath You Take, Message in a Bottle i wiele innych.

Zobacz również: Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”. O samym artyście mówią: Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym. The Telegraph opisuje je jako niespotykana przyjemność, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian „bezkonkurencyjnym” za jego niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop.

Bilety są dostępne w sprzedaży ogólnej na stronie Live Nation. Więcej informacji o trasie, biletach oraz działalności fan clubu można znaleźć na stronie Stinga.

Fot. główne: materiały prasowe // Live Nation

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze