Studio Ninja Theory odpowiedzialne za Hellblade II rusza z kolejnym projektem

Microsoft podobno dał zielone światło na start kolejnego projektu. Dzisiejsza premiera gry Senua’s Saga Hellblade II nie będzie więc ostatnim dziełem Ninja Theory.

Po zamknięciu Arkane Austin i Tango Gameworks fani obawiali się o los studia Ninja Theory. Zwłaszcza w obliczu znikomej promocji tak dużego tytułu jak Hellblade II, kontynuacji Hellblade: Senua’s Sacriface.

Zobacz również: Indika – recenzja gry. Dzieci Bułhakowa

Studio ma obecnie pracować nad dwoma innymi projektami. Zapowiedziano już Project: Mara – psychologiczny horror, skupiający się na realistycznym przedstawieniu poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym. Na ten moment nie mamy żadnych informacji na temat drugiego z projektów, ale Microsoft zapewnia, że nie nie planuje zamykać studia.

W obliczu dzisiejszej premiery gry, warto przypomnieć, że akcja Hellblade II toczy się po wydarzeniach z poprzedniej części. Główną bohaterką ponownie jest Senua, celtycka wojowniczka cierpiąca na psychozę. Mroczny, niepokojący tytuł o samotnej walce z tyranią i ciemnością. Senua trafia na Islandię z X wieku, gdzie musi zmierzyć się z zagrożeniami zarówno z prawdziwego świata jaki i tymi z jej umysłu. Poniżej możemy zobaczyć zwiastun.


Źródło grafiki głównej: Ninja Theory

Angelika Mańczuk

Zakochana w fantastyce tak bardzo, że zaczęła tworzyć własną. Uwielbia książki, komiksy, dobrze zrobione animacje i gry komputerowe z wciągająca fabułą, chociaż kompletnie nie umie w nie grać. Uzależniona od kawy i dobrej muzyki. Nadal czeka na list z Hogwartu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze