Oto zapowiedź Beetlejuice Beetlejuice. Nowi bohaterowie w pełnym zwiastunie!

Kampania marketingowa kontynuacji kultowego Soku z żuka (Beetle juice) Tima Burtona nabrała tempa.  Warner Bros podzielił się z fanami pełnym zwiastunem filmu Beetlejuice Beetlejuice, który trafi do kin już 6 września. Do sieci trafiły także nowe zdjęcia bohaterów.

Beetlejuice, Beetlejuice, mówi Jenna Ortega w pełnym zwiastunie, nie zważając na ostrzeżenia matki. Gdy wypowie imię trzy razy, będą kłopoty. Zapowiedź przybliża fabułę drugiej części hitu z 1988 roku. Lydia dzieli się historią sprzed lat ze swoją córką, nie zważając na konsekwencje, jakie może to za sobą nieść. Beetlejuice powraca, by siać chaos i zamęt zarówno w świecie żywych, jak i martwych.

Jak wiemy, do znanych nam z pierwszej części twarzy, dołączy znana z serialu Wednesday, Jenna Ortega, która wcieli sie w córkę Lydii, Astrid. W drugiej części Beetlejuice’a zobaczymy również Justina Therouxa (Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Pozostawieni), Monicę Bellucci (Spectre, cykl Matrix), debiutującego w filmie fabularnym Arthura Conti (Ród smoka) oraz nominowanego do Oscara Willema Dafoe (Biedne istoty, Van Gogh. U bram wieczności). Możecie poznać postacie, w które się wcielą, w nowym pełnym zwiastunie.

Zobacz również: Zaklęci – recenzja książki. Okultyczne szaleństwo

Warner Bros podzielił się również zdjęciami postaci, które przedstawił nam w powyższej zapowiedzi. Możecie dzięki nim poznać imiona bohaterów, granych przez aktorów, dołączających do obsady, jak i podziwiać znane już twarze.

Beetlejuice Beetlejuice Monica Bellucci
Fot. materiały promocyjne Warner Bros
Justin Theroux jako Rory
Fot. materiały promocyjne Warner Bros
Willem Dafoe jako Wolf Jackson
Fot. materiały promocyjne Warner Bros
Catherine O'Hara jako Delia Deetz
Fot. materiały promocyjne Warner Bros
Obsada. Shrinker
Fot. materiały promocyjne Warner Bros
Jenna Ortega jako Astrid Deetz
Fot. Materiały promocyjne Warner Bros
Winona Ryder jako Lydia Deetz. Beetlejuice Beetlejuice
Fot. materiały promocyjne Warner Bros
Michael Keaton jako Beetleljuice
Fot. materiały promocyjne Warner Bros

Beetlejuice powstanie z grobu już 6 września tego roku i wszystko wskazuje na to, że będzie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów tego demonicznego psotnika. Za kamerą, oczywiście, ponownie stanie Tim Burton. Scenariusz do kontynuacji napisany został na podstawie pomysłu Gougha i Millara oraz Setha Grahame-Smitha przez Alfreda Gougha i Milesa Millara. Wielu specjalistów, pracujących przy tym filmie, od lat współpracuje z Timem Burtonem przy jego produkcjach. Możemy więc być pewni, że przynajmniej pod kątem estetyki, film sprosta oczekiwaniom. Widać to też zresztą już w samym zwiastunie.


Źródło grafiki głównej: materiały promocyjne Warner Bros.

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze