Taco Hemingway dołącza do line-upu Salt Wave by Porsche!

Jeden z najpopularniejszych raperów w kraju, twórca najlepiej sprzedającej się płyty w Polsce w 2023 roku, Taco Hemingway wystąpi na Salt Wave by Porsche! Piąta edycja nadmorskiego festiwalu odbędzie się 2-3 sierpnia na lotnisku w Jastarni.

Kameralny festiwal Salt Wave by Porshe z doskonale dobraną muzyką, gdzie brzmienia soulowo-jazzowe mieszają się z rapem, popem, gitarami i tanecznymi rytmami to już stały element na festiwalowej mapie Polski. Dwudniowe wydarzenie to miejsce, gdzie fale Bałtyku odbijają neonowe światła, a festiwalowicze bawią się do muzyki płynącej z dwóch scen. W tym roku sponsorem tytularnym festiwalu jest Porsche Polska.

Zobacz również: Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Salt Wave 2023 // fot. Hubert Grygielewicz

Taco Hemingway właśnie dołączył do line-upu festiwalu, który przyciąga na Półwysep Helski miłośników nietuzinkowych letnich doświadczeń. Wydany przez niego we wrześniu 2023 roku album 1-800-Oświecenie został najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce w 2023 roku. Co więcej, krążek pobił rekord największej liczby odsłuchań pośród polskich użytkowników serwisu Spotify w przeciągu jednego dnia.

Nadmorski festiwal szczyci się wyjątkową, zlokalizowaną częściowo na wodzie sceną – Porsche Stage. W tym roku wystąpią na niej: duet Flirtini, Britta Arnold, Chloe Martini, BOOGUTA, a także Nowosad oraz Urugwajczyk Felipe Baldomir. Na scenie głównej wystąpią: Jordan Rakei, Portugalka Maro i J. Bernardt. W line-upie znajdują się również Australijczycy z Coterie, Lordofon  oraz pochodzący z Belgii YellowStraps. Bilety na to wydarzenie dostępne są na saltwave.pl.

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze