Polaczek prezentuje nowy singiel

Polaczek to solowy projekt Roberta Przybysza – wokalisty, tekściarza i muzyka z Łodzi. Muzyk łączy rock, popowe melodie i elektronikę z żywymi instrumentami. Polaczek muzykę zestawia ze swoimi pełnymi życiowego doświadczenia tekstami.

Lekcja PO to piosenka stworzona wspólnie z Rafałem Matuszakiem (basista i kompozytor w COMA czy KASHEL). To pełna refleksji podróż do lat młodości artysty – czarno białych czasów PRLu. Utwór porusza tematy takie jak przyjaźń, marzenia, oraz pragnienie kolorowego życia w szarych realiach tamtej epoki. Singiel Lekcja PO zapowiada pierwszą płytę Polaczka, która ukaże się w lutym 2025 roku.

Zobacz również: twenty one pilots – Clancy – recenzja albumu

Lekcja PO to opowieść o czasach, gdy życie było pełne wyzwań, a my jako małolaty, stawialiśmy czoła każdemu z nich. To nie tylko singel, to opowieść o naszej drodze, o tym, jak staliśmy się tym, kim jesteśmy dzisiaj.

Polaczek

Fot. główne: materiały prasowe // Ł. Klimczak

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze