Równoległa Rzeczywistość otrzyma sequel

Kultowy film science-fiction Jamesa Warda Byrkita Równoległa Rzeczywistość (Coherence) ukazał się w 2013 roku. Po ponad dziesięciu latach otrzyma kontynuację.

Portal Deadline donosi, że James Ward Byrkit i producentka Kate Andrews pracują nad pełnometrażową kontynuacją Równoległej Rzeczywistości. Byrkit powróci jako reżyser, napisze również scenariusz wspólnie z Alexem Manugianem.

Zobacz również: Ten wieczny mrok – recenzja książki. Podróż w głąb siebie

Szczegóły fabuły są trzymane pod kluczem – w tym to, czy nowy film będzie prequelem, sequelem, czy zupełnie nową historią.

Od czasu premiery filmu zasypywano mnie propozycjami sequeli i remake’ów. Jednak nic nas nie zainspirowało, dopóki Kate Andrews nie wysłała mi maila z dwoma słowami, które otworzyły skrzynkę. Albo Kate jest geniuszem, albo pochodzi z równoległej rzeczywistości, w której Alex i ja już to napisaliśmy, a ona proponuje nam nasz własny film.

– James Ward Byrkit dla Deadline

Pierwsza część filmu Równoległa Rzeczywistość opowiada o kolacji w gronie ośmiu przyjaciół, nad którymi przelatuje kometa, wyzwalając dziwny łańcuch wydarzeń.


Źródło grafiki: kadr z filmu

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze