Najlepsze albumy 2024 roku

Rok 2024 jeszcze się dobrze nie zaczął, a już przynosi nam wiele ekscytujących nowości. Żeby nic Wam nie umknęło, przygotowaliśmy zestawienie – oto najlepsze albumy 2024 roku. Lista będzie co miesiąc na bieżąco aktualizowana o kolejne polecane przez nas pozycje.


Spodobało Ci się nasze zestawienie?
Zobacz również:

Najlepsze seriale 2024 roku
Najlepsze albumy 2023 roku
Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Na tych koncertach musisz być!

STYCZEŃ


Kali Uchis

Orquídeas

Listę Najlepsze albumy 2024 roku otwiera Kali Uchis. Piosenkarka wykorzystuje swoje umiejętności oraz korzenie, przekuwając je w muzykę, która nie tylko zadziwia, ale też elektryzuje. Tym samym stworzyła pięknie doszlifowany diament, który z pewnością będzie zdobić jej muzyczne osiągnięcia przez długi czas.

Nasza ocena: 8,5/10


Ørganek

MTV Unplugged

Muszę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że Organek – MTV Unplugged to kawał dobrej sztuki. Miło spędzone ponad 110 minut czasu, gdzie można się odprężyć i wędrować po swoim umyśle, szukając refleksji na ważne tematy. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, razem tworząc piękną całość. Ciężko się do czegokolwiek przyczepić, bardzo dobra robota!

Nasza ocena: 8,5/10


LUTY


The Last Dinner Party

Prelude to Ecstasy

Prelude to Ecstasy to album, który na długo pozostanie w pamięci. Różnorodność brzmień, teatralność i wyjątkowość czynią go niezwykle mocnym debiutem. Utwory są nietypowe i oryginalne, przynoszące powiew świeżości.

Nasza ocena: 8,5/10


Mother Mother

Grief Chapter

Mother Mother zawsze jawił mi się jako zespół wyjątkowy, urozmaicający scenę muzyczną. Grief Chapter zaś stanowi jedno z ich najlepszych dzieł. Porusza niezwykle ważne, a przy tym bliskie mi tematy. Wszystko to zaś wykonane z przysłowiowym pierdolnięciem.

Nasza ocena: 10/10


Kontynuuj czytanie zestawienia NAJLEPSZE ALBUMY 2024 ROKU na następnej stronie!

Strony: 1 2 3

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Oliwia

Obecność w tym zestawieniu Beyonce jest nieśmiesznym żartem