Langer – SkyShowtime zekranizuje książkę Remigiusza Mroza!

SkyShowtime ogłasza kolejną produkcję własną w Polsce. Powstanie Langer – adaptacja powieści Remigiusza Mroza. Serial wyreżyseruje Łukasz Palkowski, a główną rolę zagra Jakub Gierszał.

Serwis SkyShowtime ogłosił dzisiaj rozpoczęcie prac nad najnowszą lokalną produkcją oryginalną realizowaną na zamówienie serwisu – serialem Langer. To już drugi projekt w Polsce ogłoszony przez platformę w ostatnich miesiącach. Wcześniej zapowiedziano realizację serialu SkyShowtime Original Śleboda, do którego zdjęcia ruszyły w kwietniu tego roku. Tytuł zapowiedział Chief Content Officer Kai Finke podczas branżowego panelu Content Warsaw, gdzie podzielił się szczegółami dotyczącymi najbliższych planów oraz nadchodzącej oferty serwisu.

Zobacz również: Niedaleko pada jabłko – recenzja serialu. Z rodziną najlepiej na zdjęciach

langer
Fot. Okładka książki/Wydawnictwo Czwarta Strona

Langer to sześcioodcinkowy thriller, w którym zobaczymy Jakuba Gierszała w roli tytułowego Piotra Langera. Gra onmłodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy. W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej pasji – jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy.

Zobacz również: Dżentelmen w Moskwie – recenzja serialu. Gratka dla miłośników Czechowa

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta – Nina. Aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się ona na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem. Uczucia nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży…?

Serial SkyShowtime Original Langer to adaptacja popularnej powieści Remigiusza Mroza, który od lat utrzymuje się w czołówce najbardziej znanych pisarzy w Polsce. Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska, a reżyserem Łukasz Palkowski.

Więcej szczegółów dotyczących tego projektu zostanie podanych w późniejszym czasie.

Fot. główna: SkyShowtime.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze