Iga Kozacka z nowym utworem – Trzymaj za rękę

Iga Kozacka czarowała możliwościami wokalnymi w nie jednym formacie telewizyjnym, a teraz postanowiła rozbujać słuchaczy brzmieniami R&B. Trzymaj za rękę łączy w sobie delikatność i siłę, podkreślając emocjonalność, którą często trudno opisać jedynie słowami.

Iga Kozacka podzieliła się z fanami nowym singlem. Piosenka jest refleksją o potrzebie bycia ze swoimi emocjami i próbie nazwania ich. To wołanie o uwolnienie tego co wewnątrz i pobycie z niewyrażonymi tęsknotami. To także piosenka o znaczeniu wsparcia i budowaniu bliskości i zaufania. Nowy singiel jest inspirowany twórczością Alicii Keys.

Zobacz również: Najlepsze albumy 2024 roku

Iga jest wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką, która za sobą ma między innymi półfinał piątej edycji The Voice of Poland, finał Szansy na Sukces czy udział w Bitwie na Głosy. Jest też finalistką Konkursu Debiuty 61. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2024. Brała udział w wielu ciekawych projektach jak choćby koncert w NOSPR podczas Festiwalu Prawykonań oraz koncerty Polski Top Wszechczasów z Adamem Sztabą na deskach Filharmonii Szczecińskiej. Kolaborująca z wieloma artystami rodzimego rynku, teraz prezentuje swój autorski materiał stylistycznie dotykający muzyki soul, R’n’B, funky.

Fot. główne: materiały prasowe // okładka singla

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze