Klink – zapowiedź nowej gry od wydawnictwa REBEL

Wydawnictwo REBEL ujawniło szczegóły nowej nadchodzącej gry. Premiera już w lipcu.

KLINK to prosta i angażująca karcianka pełna interakcji i podejmowania dobrze skalkulowanego ryzyka. W każdej turze otrzymujemy dwie karty. Podglądamy jedną z nich i na tej podstawie musimy zdecydować, czy chcemy je zatrzymać, czy też przekazać dalej. Celem gry jest zbieranie zestawów kart o możliwie najniższej wartości.

Zobacz również: Five Nights at Freddy’s. Oficjalna encyklopedia postaci – recenzja książki

Gra oferuje idealne połączenie niezwykle prostych zasad z angażującą rozgrywką. Każdy bez trudu opanuje reguły, łatwo też wprowadzić do zabawy nową osobę. To nie lada gratka dla wszystkich fanów interakcji. Nieustanne wymienianie kart z innymi graczami pozwala na podrzucanie sobie nawzajem niechcianych numerów, a element niepewności i związane z nim ryzyko sprawiają, że każda rozgrywka jest pełna emocji.

KLINK
fot: REBEL

Premiera gry KLINK zaplanowana jest na 19 lipca. Możecie nabyć ją przedpremierowo tutaj:


Źródło grafiki głównej: mat. prasowe
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze