Czarodziejka z Księżyca dostanie nowy film

Ekranizacja zadebiutuje pod tytułem Pretty Guardian Sailor Moon Cosmos. Platforma streamingowa Netflix zdecydowała się podzielić film na dwie części. Powodem prawdopodobnie była ilość materiału i fabuły do przedstawienia widzom. Pierwsza część ukaże się już 22 sierpnia tego roku. 

Seria znana w Polce jako Czarodziejka z Księżyca jest adaptacją mangi stworzonej przez Naoko Takeuchi. Film ma być zwieńczeniem spin-offu Sailor Moon Crystal. Bohaterki kolejny raz spotkają się, by po raz ostatni ocalić Japonię i cały świat. Dlatego możemy spodziewać się wielu emocjonujących czy wzruszających scen.

Zobacz również: Spy x Family Code: White – recenzja filmu. Baw się i nie analizuj

Za reżyserię odpowiada Tomoya Takahashi, natomiast scenariusz napisał Kazuyuki Fudeyasu. Autorka mangi osobiście nadzorowała całą produkcję. Poniżej plakat promujący Pretty Guardian Sailor Moon Cosmos.

Sailor Moon


Źródło obrazka wyróżniającego: collider.com

Angelika Mańczuk

Zakochana w fantastyce tak bardzo, że zaczęła tworzyć własną. Uwielbia książki, komiksy, dobrze zrobione animacje i gry komputerowe z wciągająca fabułą, chociaż kompletnie nie umie w nie grać. Uzależniona od kawy i dobrej muzyki. Nadal czeka na list z Hogwartu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze