Borderlands: pojawił się pierwszy klip z filmu

Lionsgate odsłania przed widzami kolejne fragmenty filmowej adaptacji gry, Borderlands w kilkuminutowym klipie.

Osadzona w świecie serii gier Borderlands od studia Gearbox, ekranizacja ma mieć premierę już 9 sierpnia tego roku. Mówi się, że przeniesie ona ducha gier na srebrny ekran przez zwinne połączenie szybkiego kina akcji z humorem. Kierunek, w jakim poszli twórcy, można było podziwiać już w opublikowanym w marcu zwiastunie. Tymczasem Lionsgate odsłania przed nami kolejny fragment filmu. Jego akcja rozpoczyna się w podziemnych tunelach, w których nasi protagoniści starają się zachować ciszę. Okazuje się to niemożliwe ze względu na mały problem Claptrapa (Jack Black). Zobaczcie sami!

Zobacz również: Bad Boys: Ride or Die recenzja filmu. Dobry, zły i odklejony

Klip został po raz pierwszy wyświetlony na piątkowym wydarzeniu inauguracyjnym IGN Live. Pojawili się tam reżyser filmu, Eli Roth i aktorzy Ariana Greenblatt (Tiny Tina) i Florian Munteneau (Krieg). W tej zaprezentowanej przez twórcę napakowanej akcją scenie nasza banda nieprawdopodobnych bohaterów walczy z atakiem psychopatycznych bandytów. Po raz kolejny możemy podziwiać w boju Lilith (Cate Blanchett), Rolanda (Kevin Hart), Claptrapa (głos Jacka Blacka), dr Patricię Tannis (Jamie Lee Curtis), Tiny Tinę i Kriega.

borderlands Cate Blanchett
Fot. materiały promocyjne Lionsgate

Dla przypomnienia Borderlands opowie oryginalną historię, bazującą na postaciach z gier, ale odstającą od ich fabuły. Skupi się przede wszystkim na postaci Lilith, łowczyni nagród o szemranej reputacji, która wraca na Pandorę, by odnaleźć córkę Atlasa.


Źródło grafiki głównej: materiały promocyjne Lionsgate

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze