Nosowska w wyjątkowej współpracy z serwisem Max

Platforma streamingowa Max startuje w Polsce już 11 czerwca. To właśnie z tej okazji Katarzyna Nosowska, na zaproszenie serwisu, napisała i zaśpiewała utwór Tylko to co chcę.

Max to serwis streamingowy w którym od 11 czerwca będzie można znaleźć najlepsze seriale, hity filmowe prosto z kina, kultowe programy rozrywkowe, poruszające dokumenty, emocjonujące wydarzenia sportowe i ofertę dla najmłodszych użytkowników. Wielokrotnie nagradzana Sukcesja, zagraniczne seriale: „The Last of Us, Biały Lotos, Ród smoka czy takie polskie produkcje takie jak: Skazana, Odwilż, Przesmyk i Lady Love to tylko część z propozycji z bogatej biblioteki programowej serwisu. Na platformie Max można obejrzeć także największe hity kinowe tego roku takie jak: Diuna: Część Druga, Barbie czy Wonka. To nie wszystko! Max to także poruszające dokumenty i emocjonujące relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych. Każdy użytkownik znajdzie tu coś dla siebie. Potwierdza to Nosowska w najnowszym singlu.

Zobacz również: Geek Girl – recenzja serialu. Więcej Kopciuszków, Netflix wytrzyma

W ramach działań wspierających wprowadzenie marki na rynek, Max zaprosił do współpracy wybitną polską artystkę – Katarzynę Nosowską. Tak powstała niezwykła piosenka Tylko to co chcę. Tekst utworu oddaje w pełni to co Max ma do zaoferowania swoim oglądającym. Max to pełne spektrum emocji, doświadczeń i przeżyć. To pauza od trosk. Można z nim bez zadyszki zwiedzać świat, przeżyć romans ze snu, bez ryzyka, nie swój, szlochać, łamać się w pół, chociaż dramat nie mój.

Utwór Tylko to co chcę został napisany i zaśpiewany przez Katarzynę Nosowską. Za muzykę i produkcję odpowiedzialny jest Michał FOX Król. Do utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii i według scenariusza Jacka Kościuszko. Materiał powstał w nowoczesnym studio TVN XR w Sękocinie.

Fot. główne: materiały prasowe // Marlena Bielińska

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze