Demo The Alters już dostępne w ramach Steam Next Fest

Wersja demo unikalnego tytułu science-fiction od 11 bit studios jest już dostępna w ramach Steam Next Fest.

The Alters, wyjątkowej grze science-fiction o alternatywnych osobowościach, gracze napotkają i będą zarządzać wieloma wersjami Jana Dolskiego. Dziś deweloper i wydawca 11 bit studios z radością dzieli się dobrymi wiadomościami. Do sieci trafiły dwa odrębne zwiastuny oraz demo gry, dostępne w ramach wydarzenia Steam Next Fest.

Zobacz również: The Thaumaturge – recenzja gry. Gotta catch’em all

Pierwszy zwiastun pokazuje złożone relacje między różnymi wersjami Jan. Pomimo identycznego wyglądu, każdy z nich jest unikalną postacią z różnymi umiejętnościami, wspomnieniami, potrzebami i emocjami. Jako główny bohater – Jan – gracze muszą radzić sobie z tymi różnicami i mimo ich budować więzi, aby osiągnąć wspólny cel: uciec z planety, na której wszyscy utknęli.

Drugi film to 14-minutowy segment, który obejmuje początek gry, zapewniając wgląd w rozgrywkę w The Alters. Zainspirowana uznanym przez krytyków This War of Mine i stworzona przez kilku członków zespołu developerskiego tamej gry, The Alters łączy gatunki przetrwania i budowania bazy z głęboką narracją. W całej historii pytanie co by było, gdyby rozbrzmiewa z pojawieniem się każdego nowego Jana. Gracze szukają odpowiedzi na temat nieudanej misji i tajemniczej rudy pozwalającej tworzyć nowych Janów, znanej jako Rapidium.

The Alters zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC z systemem Windows 11 i konsolach. Po premierze gra pojawi się również w usłudze PC Game Pass i Xbox Game Pass na konsole.

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze