Męskie Granie Orkiestra prezentuje tegoroczny singiel!

Daria Zawiałow, Mrozu oraz Kacperczyk, czyli Męskie Granie Orkiestra 2024, nagrali utwór Wolne Duchy. Singiel promuje tegoroczną, 15. już, edycję kultowej trasy Męskie Granie. Singlowi towarzyszy teledysk, w którym monumentalne głowy artystów przemierzają Polskę, prezentując jej różne oblicza.

Czekałem cały rok, żeby tutaj wrócić jak lato, gdzie tańczą, tańczą wolne duchy w noc jak dzieło sztuki – śpiewają członkowie tegorocznej Męskie Granie Orkiestry w utworze Wolne Duchy. Ten wers doskonale oddaje atmosferę samej trasy i to, co myślą o niej artyści, niejednokrotnie nazywając ją „kolonią”. Tym razem na swój wakacyjny turnus wyruszy wyjątkowy skład – Daria Zawiałow, Mrozu oraz Kacperczyk.

Tego lata trasa festiwalowa Męskie Granie odwiedzi: Żywiec, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków i Warszawę. Po raz pierwszy w historii streamowane będą aż dwa sobotnie koncerty – z Żywca i Warszawy.

Zobacz również: Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Na potrzeby teledysku promującego utwór „Wolne Duchy” w drogę po Polsce wyruszyły monumentalne głowy członków tegorocznej Męskie Granie Orkiestry.

Świętujemy 15 lat w trasie wyjątkowym teledyskiem. W podróż po Polsce zabiorą Was artyści tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania. Jest to hołd dla wszystkich, którzy od 15 lat dzielą z nami pasję do muzyki i współtworzą z nami Żywiec Męskie Granie. Tegoroczny teledysk odzwierciedla naszą wspólną drogę, a my dziękujemy artystom, fanom i wszystkim, którzy są z nami w trasie od 15 lat.

Dorota Nowakowska-Postolko, managerka marki Żywiec

Klip do utworu Wolne Duchy stanowił wielkie logistyczne wyzwanie. W ciągu pięciu dni zdjęciowych monumentalne rzeźby głów artystów przemierzyły łącznie prawie 6000 km – od Zakopanego aż po Gdańsk. Fani mogli zobaczyć głowę Darii Zawiałow, która wybrała się w rejs po Zatoce Gdańskiej czy podobiznę Mroza na weselu. głowa Pawła Kacperczyka została otoczona stadem owiec, a jego brat Maciej widoczny był na Torze Poznań. Podczas trasy ekipa realizująca teledysk napotkała tysiące entuzjastycznie nastawionych ludzi. Wielu z nich pojawiło się w klipie – uwieczniono ich spontaniczne reakcje.

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze