Nowy zwiastun gry Indiana Jones i Wielki Krąg!

Machine Games przygotowało nowy zwiastun gry Indiana Jones i Wielki Krąg. Produkcja będzie dostępna na konsolę Xbox Series X/S. Nieco później zaś, jeszcze w tym roku – na PC. Zapowiedź ujawnia więcej o fabule.

Indiana Jones wyrusza w Himalaje aby odkryć jedną z największych tajemnic w dziejach historii świata. W tej misji pomagać mu będzie towarzyszka imieniem Gina. Oczywiście, jak zwykle wszystko nagle się skomplikuje, gdy okaże się, że nie tylko oni chcą odkryć antyczną moc, powiązaną Wielkim Kręgiem.

Zobacz również: Outcast – A New Beginning – recenzja gry. Mesjasz Adelphy

Data premiery gry wciąż nie jest znana. Wiadomo jednak, że akcja, która dzieje w Indiana Jones i Wielki Krąg osadzona jest 1937 roku. Fabuła rozgrywa się więc pomiędzy wydarzeniami z filmów Poszukiwacze zaginionej Arki oraz Indiana Jones i ostatnia krucjata.


Źródło obrazka wyróżniającego: Bethesda

Angelika Mańczuk

Zakochana w fantastyce tak bardzo, że zaczęła tworzyć własną. Uwielbia książki, komiksy, dobrze zrobione animacje i gry komputerowe z wciągająca fabułą, chociaż kompletnie nie umie w nie grać. Uzależniona od kawy i dobrej muzyki. Nadal czeka na list z Hogwartu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze