Wszystkie zapowiedzi z panelu Ubisoft Forward 2024

Coroczna prezentacja gier Ubisoft dotyczyła przede wszystkim Gwiezdnych Wojen, Assassin’s Creed i Prince of Persia.

Wielka prezentacja Ubisoft Forward, podtrzymała Summer Game Festowy hype. Przedstawiono na niej mnóstwo szczegółów na temat nadchodzących gier, takich jak Star Wars Outlaws, Assassin’s Creed Shadows, XDefiant ioraz Prince of Persia. Poniżej prezentujemy wszystkie growe zapowiedzi, które pojawiły się na panelu Ubisoft Forward 2024.

Zobacz również: Prince of Persia: The Lost Crown — recenzja gry. Znakomity powrót serii


Star Wars Outlaws


Tego lata fani Gwiezdnych Wojen będą mogli wcielić się w łowców nagród w nowej grze przygodowej Star Wars Outlaws. Podczas Ubisoft Forward deweloperzy z Massive Entertainment opowiedzieli graczom o tym, czego mogą się spodziewać po historii bohaterki Kay Vess. Będzie ona walczyć z kartelami przestępczymi, brać udział w bitwach zarówno w kosmosie, jak i na planecie Tatooine, a także podróżować do znanych i nowych miejsc w galaktyce Gwiezdnych Wojen. 10-minutowy pokaz rozgrywki był pełen różnorodności rozgrywki i strzelanin. Przedstawiono także datę premiery Star Wars Outlaws ustaloną na 30 sierpnia.


Assassin’s Creed Shadows


Ubisoft po raz pierwszy przenosi serię Assassin’s Creed do Japonii. W Assassin’s Creed Shadows gracze będą mogli wcielić się w podwójną rolę – skradającego się shinobi Naoe lub potężnego samuraja Yasuke. Podczas Ubisoft Forward, w 13-minutowym zwiastunie rozgrywki, mogliśmy dogłębnie przyjrzeć się rozgrywce tymi bohaterami. Assassin’s Creed Shadows ukaże się 15 listopada.


XDefiant


Darmowa strzelanka Ubisoftu, XDefiant, otrzyma swój pierwszy sezon. Będzie on zawierał nowe mapy, tryb Capture the Flag, nowe bronie i frakcję: GSK z serii Rainbow Six. Sezon 1 XDefiant wystartuje 2 lipca.


Anno 117: Pax Romana


Anno 117: Pax Romana to kolejna odsłona 25-letniej ekonomicznej gry strategicznej czasu rzeczywistego Ubisoft i Blue Byte. Kontynuacja kultowej serii pojawi się w 2025 roku, pozwalając graczom wcielić się w rolę rzymskiego gubernatora nadzorującego rosnące imperium. Podczas Ubisoft Forward otrzymaliśmy  zwiastun akcji na żywo, który podkreśla trudy rządzenia starożytną prowincją.


The Rogue Prince of Persia


Evil Empire i Ubisoft szykują również aktualizację dla roguelite’owej platformówki The Rogue Prince of Persia. Nazywa się ona Temple of Fire i wprowadzi jeszcze trudniejsze wyzwania do gry z wczesnego dostępu.


Prince of Persia: The Sands of Time remake


Ubisoft zaprezentował też zwiastun długo oczekiwanego remake’u Prince of Persia: The Sands of Time i… trzeba będzie poczekać jeszcze trochę. Ubisoft ogłosił, że gra nie ukaże się wcześniej niż w 2026 roku.


Prince of Persia: The Lost Crown


Prince of Persia: The Lost Crown otrzyma darmową aktualizację zawartości ze zmienionymi bossami, wyzwaniami logicznymi, nowymi amuletami, nowymi strojami i nie tylko. We wrześniu tego roku pojawi się również fabularne DLC w postaci Prince of Persia: The Lost Crown: Mask of Darkness.


Źródło obrazka głównego: oficjalna grafika promocyjna panelu Ubisoft Forward 2024

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze