Wyluzuj, kobieto – Katarzyna Grochola powraca z nową powieścią

Katarzyna Grochola, dorastające dzieci i nadopiekuńcze matki. Uzdrawiająca opowieść o dystansie, którego wszyscy potrzebujemy nabrać. Pora dać sobie odetchnąć! Wyluzuj, kobieto! – już niebawem w księgarniach.

W życiu matki nadchodzi taka chwila, gdy musi zmierzyć się z największym przeciwnikiem – utratą kontroli. U Wiki ta utrata przybrała postać Agaty – narzeczonej syna, Piotrusia. Przecież to matka jest najważniejsza, to ona najlepiej o wszystko zadba. Wyluzować? Nigdy w życiu!

Zobacz również: Moja matka pestka – recenzja książki. Trudna rzeczywistość

Czy chodzi o wieczne ogarnianie nieogarniętego życia rodzinnego? A może pępowinę, która oplata wszystkich dookoła? Czy o – narzucane nierzadko przez samą siebie – konwenanse i ograniczenia? Mistrzyni polskiej literatury obyczajowej mówi: czas dojrzeć, spuścić z łańcucha i się śmiać. Ile jest w Tobie z Wiki, ile z Grocholi, ile z matki Polki? Przestań gryźć się w język i usłysz: wyluzuj!

Wyluzuj, kobieto! trafi do sprzedaży 3 lipca 2024 roku. Już teraz można ją zaś zamówić przedpremierowo na Empik.com.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „W WYDAWNICTWO LITERACKIE PREMIERA .2024 3.07.2024 3.07. KATHLYY GROC GROCHOLA ចតទស្តយ kobuet kobuctn Mnluzty. W luzuj, uzuj. Nowa powieść Katarzyny Grocholi WYLUZUJ, KOBETO!”


Źródło: materiały prasowe (Literackie)
Fot. główna: materiały promocyjne – kolaż (Literackie)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze