My Old Ass – zwiastun nowego filmu z Aubrey Plazą

Amazon MGM opublikował zwiastun komedii My Old Ass, która otrzymała dobre recenzje na festiwalu Sundance.

Akcja filmu rozgrywa się latem przed wyjazdem 18-letniej Elliot Labrant (Maisy Stella) do college’u w Toronto. W zwiastunie Plaza pojawia się jako jej wersja w średnim wieku, podczas gdy teraźniejsza Elliot jest na haju po grzybach. 39-letnia kobieta udziela sobie cennych rad.

My Old Ass napisała i wyreżyserowała Megan Park, onegdaj gwiazda serialu Tajemnica Amy. Jej pierwszym filmem fabularnym były Następstwa (2021) z Jenną Ortegą. Obraz debiutował na festiwalu South by Southwest, a ostatecznie trafił do HBO Max.

Zobacz również: Bob Marley: One Love – recenzja filmu [Blu-Ray]

Park powiedziała w Sundance, że chce, aby jej nowy film był niczym ucieczka od dorosłego życia.

„Myślałam ciągle o tym, że był taki czas, gdy z przyjaciółmi bawiliśmy się w udawanie, a potem już nigdy więcej tego nie robiliśmy” – opowiadała publiczności podczas wyprzedanej premiery w Park City. – „Bardzo mnie to wzruszyło. Chciałam też zrobić radosny film, który wprawiłby ludzi w tęsknotę za łatwiejszymi czasami. Bo życie bywa ciężkie i do dupy.”

Komedia ma mieć limitowaną premierę w USA 13 września tego roku.

Źródło grafiki: kadr z filmu My Old Ass

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze