Gladiator 2 na pierwszych zdjęciach! Wiemy kiedy pojawi się zwiastun

Gladiator 2 już niedługo pojawi się na dużych ekranach, dlatego też marketing rusza pełną parą. Serwis Vanity Fair udostępnił pierwszy wgląd na film Ridleya Scotta oraz nowe szczegóły fabularne.

Gladiator 2 to zdecydowanie jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku. Kontynuacja oscarowej produkcji z 2000 roku będzie miała swą premierę w kinach 22 listopada. W Obsadzie znaleźli się m.in. Paul Mescal, Denzel Washington, Pedro Pascal, Connie Nielsen czy Joseph Quinn. Pierwszy zwiastun zostanie zaś opublikowany 9 lipca.

Zobacz także: Ciche miejsce. Dzień pierwszy – recenzja filmu. A Quiet Place story

Gladiator 2
Fot. Vanity Fair
Gladiator 2
Fot. Vanity Fair

Ujawniono także rąbek tajemnicy w kwestii samej fabuły filmu. Gladiator 2 opowie historię znanego z pierwszej części Lucjusza Werusa – wnuka Marka Aureliusza. Bohater jest już dojrzałym mężczyzną, który żyje na odludziu i prowadzi spokojny tryb życia, z dala od jego matki, Lucilli. Niestety okropne wydarzenia spowodują, iż protagonista trafi do stolicy Cesarstwa Rzymskiego, gdzie będzie musiał zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami.

Zobacz także: Bob Marley: One Love – recenzja filmu [Blu-Ray]

Gladiator 2
Fot. Vanity Fair

Źródło obrazka głównego: Vanity Fair

Tymon Zygadło

Miłośnik kina koreańskiego, animacji, mockumentów, twórczości Miyazakiego i gier singleplayer (zwłaszcza z gatunku soulslike). Wielki fan Wojowniczych Żółwi Ninja, serii Krzyk, Silent Hill oraz Resident Evil. Raz na jakiś czas poczyta komiksy lub trochę porysuje.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze