The Star Named EOS już dostępne w przedsprzedaży!

Deweloper Silver Lining Studio oraz wydawca PLAYISM z dumą prezentują nową, ręcznie rysowaną grę logiczną. The Star Named EOS jest już dostępne w przedsprzedaży na całym świecie na platformy Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Ta niezależna gra fabularna o fotografii zadebiutuje 23 lipca 2024.

Fabuła The Star Named EOS poprowadzi nas w emocjonującą podróż łączącą w sobie fotografię oraz rozwiązywanie zagadek. Podczas eksploracji niesamowitego, ręcznie rysowanego świata będziemy mogli uchwycić na fotografiach bardzo ulotne, ale jednocześnie piękne chwile z życia. W miarę odtwarzania zdjęć z przeszłości będziemy powoli odkrywać prawdę o rodzinnej tajemnicy.

Zobacz również: Senua’s Saga: Hellblade II – recenzja gry. Niedoszłe obietnice

The Star Named EOS
Materiały prasowe

Silver Lining Studio stworzyło bardzo piękną, chociaż prostą grafikę, za którą zostali docenieni już teraz. Gra, jeszcze przed premierą, otrzymała nagrodę „Excellence in Visual Art” podczas konferencji DevGAMM 2024 w Lisbobonie w Portugalii.

Docelowo gra trafi na wszystkie główne konsole oraz na PC. Będziemy więc mogli cieszyć się rozgrywką na dowolnej platformie. Do tego czasu, czyli do oficjalnej premiery, będzie można nabyć grę w przedsprzedaży na Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch z 10% zniżką.


Źródło grafiki głównej: materiały prasowe

Angelika Mańczuk

Zakochana w fantastyce tak bardzo, że zaczęła tworzyć własną. Uwielbia książki, komiksy, dobrze zrobione animacje i gry komputerowe z wciągająca fabułą, chociaż kompletnie nie umie w nie grać. Uzależniona od kawy i dobrej muzyki. Nadal czeka na list z Hogwartu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze